SZAFKA NAROŻNA LUNA LIGHT GREY STOJĄCA Z FRONTAMI PEŁNYMI 85x85

627,00 zł
Brutto

Luna to idealna propozycja dla osób lubiących minimalizm i klasyczne rozwiązania. Ponadczasowe, jasno szare  fronty szafek rozjaśniają i powiększają optycznie wnętrze, doskonale sprawdzają się w małych kuchniach oraz aneksach kuchennych. 

Ilość
10 dni

 

 

 

Luna to idealna propozycja dla osób lubiących minimalizm i klasyczne rozwiązania. Ponadczasowe, jasno szare  fronty szafek rozjaśniają i powiększają optycznie wnętrze, doskonale sprawdzają się w małych kuchniach oraz aneksach kuchennych. Dzięki prostej formie można osiągnąć ciekawe efekty przy łączonej aranżacji kuchni i pokoju dziennego.

Szafka narożna to świetny sposób na pełne wykorzystanie miejsca do przechowywania. Przy projektowaniu kuchni z szafką narożną szczególną uwagę należy zwrócić na wymiary blatu. Za szafką należy zostawić tzw. Kanał techniczny o szerokości 5 cm, przez co blat jest o nieco większych wymiarach niż szafka.

Fronty płytowe:
- fronty wykonane z płyty foliowanej 19 mm (mat),
- krawędzie płyty oklejone są obrzeżami ABS 2 mm zwiększającymi trwałość frontów,
- fronty uniwersalne, możliwość montażu w prawą i lewą stronę a zawiasy szafek w system cichego domykania, który gwarantuje komfortowe użytkowanie.

Dane techniczne:

- ustawiane na regulowanych nóżkach,

- wysokość nóżek 8,5 - 13,5 cm,

- możliwość wyboru kierunku otwierania drzwiczek (prawo/lewo),

- uchwyty relingowe,

- witryny ze szkłem mlecznym,

- wszystkie drzwi i szuflady wyposażone są w system cichego domykania,

 

- zestaw zawiera wszystkie elementy, których potrzebujesz, by cieszyć się kuchnią: korpusy szafek,

półki, fronty, komplet śrub i prowadnic, nóżki oraz uchwyty.

LUPUS

LLG0024
5 Przedmioty

Opis

Wysokość
82 cm
Szerokość
85 cm
Głębokość
85 cm

No customer reviews for the moment.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

SZAFKA LUNA LIGHT GREY STOJĄCA/WISZĄCA 15 CM Z OTWARTYMI PÓŁKAMI

91,00 zł

Szafka stojąca to podstawowy element umeblowania kuchni. Służy do przechowywania akcesoriów kuchennych, żywności i naczyń. Korpus szafki wykonany jest z białej płyty meblowej 16 mm, natomiast biały front z płyty MDF 19 mm. Front dodatkowo wzbogacony ozdobnym frezowaniem, a zawiasy szafek w system cichego domykania, który gwarantuje komfortowe użytkowanie.

SZAFKA STOJĄCA LUNA LIGHT GREY 100 CM Z TRZEMA SZUFLADAMI

1 042,00 zł

Szafka stojąca to podstawowy element umeblowania kuchni. Służy do przechowywania akcesoriów kuchennych, żywności i naczyń.

Szafka stojąca z szufladami o szerokości 100 cm pomieści w trzech szufladach (jednej niskiej i dwóch wysokich) znaczne ilości żywności i akcesoriów kuchennych.

SZAFKA STOJĄCA LUNA LIGHT GREY 80 CM Z TRZEMA SZUFLADAMI

955,00 zł

Szafka stojąca to podstawowy element umeblowania kuchni. Służy do przechowywania akcesoriów kuchennych, żywności i naczyń.

Szafka stojąca z szufladami o szerokości 80 cm pomieści w trzech szufladach (jednej niskiej i dwóch wysokich) znaczne ilości żywności i akcesoriów kuchennych.

SZAFKA STOJĄCA LUNA LIGHT GREY 60 CM DO ZABUDOWY PIEKARNIKA

177,00 zł

Jasno szare fronty wykończone na wysoki połysk to jeden z najmodniejszych pomysłów na urządzenie kuchni. Szafki z tej kolekcji świetnie sprawdzą się się zarówno w niewielkim wnętrzu, jak i rozbudowanej aranżacji. Luna to idealna propozycja dla osób lubiących minimalizm i klasyczne rozwiązania.