MEBLE MODUŁOWE

Meble do salonu najczęściej stanowią główną, najbardziej reprezentacyjną część naszego pomieszczenia, z tego powodu tak ważne jest, aby dobrać je zgodnie z własnym gustem tak aby stworzyły spójną całość z pozostałym wyposażeniem salonu.
W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej klasy meble modułowe, gwarantujące niepowtarzalny wygląd każdego wnętrza. Elementy, które łączą się ze sobą dają wrażenie spójnej elegancji, wprowadzając do każdego mieszkania niepowtarzalny klimat i charakter.

Każdy z tych systemów pozwala na eksperymentowanie, dzięki czemu aranżacja wnętrz w Państwa domu będzie nie tylko maksymalnie elegancka, ale jeszcze i do tego niebanalna

MEBLE MODUŁOWE

Aktywne filtry

ZESTAW MEBLI POKOJOWYCH BRIKS I

Modułowy System Meblowy BRIKS

to rewolucyjny system mebli, pozwalający na samodzielne wykreowanie indywidualnej aranżacji wnętrza. Proste, geometryczne moduły w połączeniu z połyskową płytą akrylową tworzą ekskluzywny design, który urzeknie najbardziej wymagających klientów. 

ZESTAW MEBLI POKOJOWYCH BRIKS II

3 100,00 zł

Modułowy system meblowy Briks II to innowacyjny system mebli, pozwalający na samodzielny montaż. Swoją nowoczesnością podkreśli wyjątkowość każdego wnętrza i pozwoli na jego indywidualne wykreowanie

ZESTAW MEBLI POKOJOWYCH BRIKS III

23 500,00 zł

Prezentowany  system mebli modułowych Briks III to nowoczesny i rewolucyjny system mebli, pozwalający na samodzielny montaż. Swoją niekonwencjonalnością podkreśli wyjątkowość każdego wnętrza i pozwoli na jej indywidualne wykreowanie.

ZESTAW MEBLI POKOJOWYCH BRIKS IV

2 200,00 zł

Niezwykle przyciągający uwagę pomimo swoich niewielkich rozmiarów zestaw mebli Briks IV to propozycja, która idealnie sprawdzi się w mniejszych metrażowo pomieszczeniach. Ich elegancka minimalistyczna forma, prosta kompozycja to niewątpliwe atuty zestawu, który zapewnia przytulny klimat całej aranżacji.

ZESTAW MEBLI POKOJOWYCH BRIKS V

3 250,00 zł

Zestaw mebli Briks V to kompozycja, która niewątpliwie wniesie do każdego pomieszczenia nowoczesny i innowacyjny akcent dekoracyjny. Modułowy system meblowy pozwoli na samodzielny montaż.

ZESTAW MEBLI POKOJOWYCH BRIKS VII

2 550,00 zł

Modułowy system meblowy Briks to rewolucyjny system mebli, pozwalający na samodzielny montaż. Swoją nowoczesnością podkreśli wyjątkowość każdego wnętrza i pozwoli na jej indywidualne wykreowanie

ZESTAW MEBLI POKOJOWYCH BRIKS VIII

2 740,00 zł

Modułowy system meblowy Briks to rewolucyjny system mebli, pozwalający na samodzielny montaż. Swoją nowoczesnością podkreśli wyjątkowość każdego wnętrza i pozwoli na jej indywidualne wykreowanie.

ZESTAW MEBLI POKOJOWYCH BRIKS VI

3 346,00 zł

To propozycja dla tych osób, które cenią nowoczesność i  które lubią obracać się wśród modernistycznych, geometrycznych brył. Zestaw mebli modułowych to świetne rozwiązanie do salonu i najczęściej to one stanowią główną, najbardziej reprezentacyjną część pomieszczenia