NAROŻNIKI ROZKŁADANE Z FUNKCJĄ SPANIA/ROGÓWKI

Przedmiotem Naszej oferty są nowoczesne, komfortowe, bardzo stylowe i funkcjonalne  narożniki w atrakcyjnej cenie. Nowy design, niepowtarzalne, ciekawe wzornictwo, styl i elegancja oraz duża powierzchnia spania to zalety prezentowanych przez Nas narożników.

Narożniki wykonane z bardzo dużą dbałością o szczegóły, przyciągają uwagę swoimi detalami i niebanalnym wykończeniem a ich  niesamowicie miękkie wykończenie,  każdemu zapewni wysoki komfort siedzenia i relaksu.

Narożniki wykonane na wysokogatunkowej piance lub na sprężynach bonellowych, które sprężystości progresywnej mogą być użytkowane przez różne osoby o różnej wadze, ponadto charakteryzują się dobrą wentylacją, są bardzo wytrzymałe i odporne na duże obciążenia.

Na Naszym sklepie znajdą Państwo narożniki z dwoma lub trzema skrzyniami na pościel w różnych wymiarach, dzięki czemu mają Państwo możliwość dopasowania wymiarów do swoich potrzeb. Narożniki z półkami, z dwoma pufami oraz narożniki proste w różnej kolorystyce z możliwością wyboru rodzaju tkanin

Jest to propozycja dla wszystkich miłośników mebli z charakterem, która sprawi, że nawet najbardziej wymagający użytkownicy będą zachwyceni.

NAROŻNIKI ROZKŁADANE Z FUNKCJĄ SPANIA

Aktywne filtry