Świat aranżacji wnętrz jest bardzo różnorodny ale i pełen designerskich klasyków, które pozostają zawsze uniwersalne. Elegancja i nieprzemijający znajdują swoje miejsce  nawet w najbardziej nowocześnie urządzonych wnętrzach. Jednym z tego rodzaju pozostaje ponadczasowy fotel uszak - pełen majestatycznego wyglądu i bardzo komfortowy.

Skąd pochodzi fotel uszak?

Pasjonaci projektowania wnętrz spierają się skąd tak naprawdę pochodzi fotel uszak. Niektórzy twierdzą, że jego historia sięga czasów XVI-wiecznej Anglii, w której panował  chłód we wnętrzach angielskich domów - to właśnie tam, na salonach zaczęły swoją historię obszerne siedziska, obite ciepłymi, miękkimi tkaninami, które chroniły od przeciągów i chłodu. Inni natomiast są zdania, że pierwszy projekt fotela powstał za czasów Ludwika XVI i był dedykowany tylko elitom. My wiemy, że obojętnie jak było naprawdę fotele uszaki po dziś dzień budzą zachwyt.

FOTELE USZAKI

Aktywne filtry

FOTEL USZAK STYL SKANDYNAWSKI Z PODNÓŻKIEM - GRAFITOWY

1 065,00 zł

Wszystkie fotele uszaki prezentowane w naszym sklepie są tapicerowane. Mogą Państwo wybierać spośród wielu rodzajów tkanin w rozmaitych kolorach i wzorach dzięki usłudze personalizacji. To świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują tkanin o konkretnym wyglądzie i właściwościach.